ACT 50m 50/125µm OM4 50m LC SC Blauw Glasvezel kabel

Voorraad:3 stuks
Levertijd:Binnen 5 werkdagen
SKU:RL8750
EAN Code:8716065274608

LC-SC 50/125µm OM4 Duplex fiber optic patchkabel, 50m, Blauw

Categorie:

Beschrijving

Advanced Cable Technology 50m 50/125µm OM4. Lengte snoer: 50 m. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: SC, Kern diameter: 50 µm, Full duplex, Kleur kabel: Blauw

Model50m 50/125µm OM4


Kenmerken

Lengte snoer50 m
Aansluiting 1LC
Aansluiting 2SC
Geslacht connectorMannelijk/Mannelijk
Kleur kabelBlauw
Full duplexJa
Kern diameter50 µm
Bekleding diameter125 µm


Overige specificaties

MateriaalPVC