StarTech.com Cisco-compatibele gigabit glasvezel SFP-zendontvangermodule MM LC met DDM 550 m (mini-GBIC)

 54,29 excl. BTW
 65,69 incl. BTW

Voorraad:18 stuks
Levertijd:Binnen 5 werkdagen
SKU:SFPGESST
EAN Code:0065030849432

StarTech.com Cisco-compatibele gigabit glasvezel SFP-zendontvangermodule MM LC met DDM 550 m (mini-GBIC)

Aantal:

Categorie:

Beschrijving

De SFPGESST Cisco®-compatibele gigabit glasvezel SFP-zendontvangermodule MM LC – 550 m is ontworpen om te voldoen aan MSA (Multi-Sourcing Agreement)-normen en is daardoor een kosteneffectieve manier om een multimode LC-poort aan uw gigabit glasvezelnetwerkapparatuur of glasvezelmediaconverter toe te voegen, die te vervangen of te upgraden.

Dankzij gegevenssnelheden van maximaal 1,25 Gbps en ondersteuning voor Digital Diagnostics Monitoring (DDM) kan deze LC SFP/Mini-GBIC-module via een MSA- of Cisco-compatibele SFP-poort op alle glasvezelnetwerkapparatuur worden geïnstalleerd. Deze glasvezelzendontvanger biedt gemak en schaalbaarheid en is volledig plugbaar, waardoor u de module kunt installeren zonder het netwerkverkeer te onderbreken of het apparaat opnieuw op te starten.

Deze 850 nm multimode SFP-module is compatibel met de Cisco SFP-GE-S-zendontvanger.

Gedekt door een StarTech.com levenslange garantie en gratis levenslange technische assistentie.

StarTech.com Voordeel
– Vervanging van defecte of beschadigde SFP’s/Mini GBIC’s in MSA- of Cisco-compatibele apparatuur
– Deze module is voorzien van een industriële standaard monomode LC-interface en kan uw netwerkconnectiviteit met maximaal 550 m uitbreiden

Netwerk

Overdrachtssnelheid (max)1250 Mbit/s
Soort aansluitingSFP
Vezel-optische connectorLC
NetwerkstandaardIEEE 802.3z
SFP transceiver typeSX


Prestatie

Soort kabelVezel-optiek
Multi-mode glasvezelkabel (MMF) ondersteundJa
Golflengte850 nm
Kleur van het productZilver
Hot-plug ondersteuningJa
Maximaal bereik550 m
Duplex systeemVolledig, Half
Digital Diagnostics Monitoring (DDM)Ja
Golflengtemultiplexing (WDM)Nee


Technische details

Full duplexJa


Eisen aan de omgeving

Temperatuur, in bedrijf0 - 70 °C
Temperatuur bij opslag-40 - 85 °C
Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf30 - 70 procent


Gewicht en omvang

Breedte12 mm
Diepte60 mm
Hoogte10 mm
Gewicht17 g
Breedte verpakking90 mm
Diepte verpakking115 mm
Hoogte verpakking30 mm


Certificaten

CertificeringCE, FCC, UL
RoHS complianceJa


Inhoud van de verpakking

Aantal inbegrepen producten1 stuk(s)