Hewlett Packard Enterprise BladeSystem c-Class 10Gb SFP+ SR Transceiver Vezel-optiek 850nm 10000Mbit/s SFP+ netwerk transceiver module

Voorraad:16 stuks
Levertijd:Binnen 5 werkdagen
SKU:455883-B21
EAN Code:4948382529930

HP BladeSystem c-Class 10Gb Short Range Small Form-Factor Pluggable Option

Categorie:

Beschrijving

A 10-Gigabit transceiver in SFP+ form-factor for single-mode or multi-mode fibers

ModelBladeSystem c-Class 10Gb SFP+ SR Transceiver


Prestatie

SFP transceiver typeVezel-optiek
Maximale overdrachtssnelheid van gegevens10000 Mbit/s
Soort aansluitingSFP+
Multi-mode glasvezelkabel (MMF) ondersteundJa
Vezel-optische connectorLC
Vezelkabel diameters ondersteund50/125,62.5/125 µm
SFP-zendernormSR
Maximaal bereik400 m
Golflengte850 nm
NetwerkstandaardIEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3ae,IEEE 802.3u
Bekabelingstechnologie10GBASE-SR
Duplex systeemVolledig
Auto MDI/MDI-XJa


Kenmerken

Hot-plug ondersteuningJa
Hot-swapJa
Compatibele productenHP BladeSystem c-Class
CertificeringMSA


Energie

Typisch stroomverbruik0,8 W


Eisen aan de omgeving

Temperatuur, in bedrijf0 - 70 °C
Temperatuur bij opslag-40 - 85 °C
Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf10 - 80 procent
Luchtvochtigheid bij opslag10 - 85 procent


Gewicht en omvang

Breedte13,4 mm
Diepte56,5 mm
Hoogte8,5 mm


Verpakking

Aantal inbegrepen producten1 stuk(s)