Hewlett Packard Enterprise X142 40G QSFP+ MPO eSR4 300m Vezel-optiek 850nm 40000Mbit/s QSFP+ netwerk transceiver module

Voorraad:Niet op voorraad
Levertijd:Binnen 15 werkdagen
SKU:JH233A
EAN Code:0889296046325

HP X142 40G QSFP+ MPO eSR4 300M XCVR

Categorie:

Beschrijving

Hewlett Packard Enterprise X142 40G QSFP+ MPO eSR4 300m. Overdrachtssnelheid (max): 40000 Mbit/s, Soort aansluiting: QSFP+, Vezel-optische connector: MPO. Soort kabel: Vezel-optiek, Golflengte: 850 nm, Maximaal bereik: 300 m. Certificering: MSA. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)

ModelX142 40G QSFP+ MPO eSR4 300m


Prestatie

SFP transceiver typeVezel-optiek
Maximale overdrachtssnelheid van gegevens40000 Mbit/s
Soort aansluitingQSFP+
Multi-mode glasvezelkabel (MMF) ondersteundJa
Vezel-optische connectorMPO
SFP-zendernormSR4
Maximaal bereik300 m
Golflengte850 nm
Bekabelingstechnologie40GBASE-eSR4
Auto MDI/MDI-XJa


Kenmerken

Hot-plug ondersteuningJa
Compatibele productenHP 5400R zl2
CertificeringMSA


Eisen aan de omgeving

Temperatuur, in bedrijf0 - 70 °C
Temperatuur bij opslag-40 - 85 °C
Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf10 - 80 procent
Luchtvochtigheid bij opslag10 - 85 procent


Verpakking

Aantal inbegrepen producten1 stuk(s)