HP Enterprise R0R42A netwerk transceiver module Vezel-optiek 25000 Mbit/s 850 nm

Voorraad:Niet op voorraad
Levertijd:Binnen 15 werkdagen
SKU:R0R42A
EAN Code:0190017361420

Hewlett Packard Enterprise R0R42A, Vezel-optiek, 25000 Mbit/s, LC, 30 m, 850 nm, 280 mm

Categorie:

Beschrijving

Kenmerken Hewlett Packard Enterprise R0R42A

  • SFP transceiver type: Vezel-optiek,
  • Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 25000 Mbit/s,
  • Vezel-optische connector: LC.
  • Breedte: 280 mm, Diepte: 330 mm, Hoogte: 30 mm

ModelR0R42A


Prestatie

SFP transceiver typeVezel-optiek
Maximale overdrachtssnelheid van gegevens25000 Mbit/s
Multi-mode glasvezelkabel (MMF) ondersteundJa
Vezel-optische connectorLC
Maximaal bereik30 m
Golflengte850 nm


Gewicht en omvang

Breedte280 mm
Diepte330 mm
Hoogte30 mm