Hewlett Packard Enterprise MSA 16Gb Short Wave Fibre Channel SFP+ 4-pack Vezel-optiek 850nm 16000Mbit/s SFP+ netwerk transceiver module

Voorraad:7 stuks
Levertijd:Binnen 5 werkdagen
SKU:C8R24B
EAN Code:0190017186368

MSA 16Gb Short Wave Fibre Channel SFP+ 4-pack Transceiver

Categorie:

Beschrijving

Hewlett Packard Enterprise MSA 16Gb Short Wave Fibre Channel SFP+ 4-pack. Overdrachtssnelheid (max): 16000 Mbit/s, Soort aansluiting: SFP+, Vezel-optische connector: LC. Soort kabel: Vezel-optiek, Vezelkabel diameters ondersteund: 50/125, 62.5/125, Golflengte: 850 nm. Breedte: 13,4 mm, Diepte: 56,5 mm, Hoogte: 8,5 mm. Aantal inbegrepen producten: 4 stuk(s)

ModelC8R24B


Prestatie

SFP transceiver typeVezel-optiek
Maximale overdrachtssnelheid van gegevens16000 Mbit/s
Soort aansluitingSFP+
Single-mode glasvezelkabel (SMF) ondersteundNee
Multi-mode glasvezelkabel (MMF) ondersteundJa
Vezel-optische connectorLC
Vezelkabel diameters ondersteund50/125,62.5/125 µm
SFP-zendernormSW
Golflengte850 nm


Gewicht en omvang

Breedte203,2 mm
Diepte5,3 mm
Hoogte76,2 mm
Gewicht110 g


Verpakking

Aantal inbegrepen producten4 stuk(s)