Hewlett Packard Enterprise Aruba 10G SFP+ LC SR Vezel-optiek 10000Mbit/s SFP+ netwerk transceiver module

 258,04 excl. BTW
 312,23 incl. BTW

Voorraad:106 stuks
Levertijd:Binnen 5 werkdagen
SKU:J9150D
EAN Code:0190017245935

Aruba 10G SFP+ LC SR 300m OM3 MMF

Aantal:

Categorie:

Beschrijving

10G SFP+ transceiver, LC SR 300m OM3 MMF, for use with selected Aruba switches

Netwerk

Overdrachtssnelheid (max)10000 Mbit/s
Soort aansluitingSFP+
Vezel-optische connectorLC
SFP transceiver typeSR


Prestatie

Soort kabelVezel-optiek
Multi-mode glasvezelkabel (MMF) ondersteundJa
Maximaal bereik300 m


Gewicht en omvang

Breedte55,9 mm
Diepte12,7 mm
Hoogte15,2 mm
Gewicht45 g