ACT LC-LC 9/125um OS1 Duplex 25m (RL9925) 25m LC LC Geel Glasvezel kabel

Voorraad:9 stuks
Levertijd:Binnen 5 werkdagen
SKU:RL9925

LC-LC 9/125um OS1 Duplex fiber optic patchkabel. Lengte: 25m

Categorie:

Beschrijving

Kabel Duplex
Kleur Geel
Connectoren LC – LC
Vezel 9/125µm OS1
Diameter LC – LC mm
Kwaliteit Hoge kwaliteit
Mantel PVC

ModelLC-LC 9/125um OS1 Duplex 25m (RL9925)


Kenmerken

Lengte snoer25 m
Aansluiting 1LC
Aansluiting 2LC
Kleur kabelGeel


Overige specificaties

Kern-/omhulsel-diameter9/125 µm